top of page

  Народилася 1 листопада 1981 року в місті Умань. Вищу юридичну освіту отримала в НУ «Києво-Могилянська Академія». Живе і працює в Києві.

 Довший час займалася юриспруденцією і навіть отримувала задоволення від своєї роботи, та одного дня зрозуміла, що залишаючись юристом світ кращим не зробить. Зовсім не тому, що робота юриста неважлива. Це важлива робота, просто по-справжньому гарно та із задоволенням її робити може не кожен.

  Не один день і навіть не один місяць пішов на пошук справжнього покликання, ще більше часу знадобилося на навчання. Щоправда, навчання є процесом нескінченним, тому ще більше часу піде на нього у майбутньому.

 Наразі Олександра займається ілюстрацією та іноді розповідає казкові історії. Як буде далі – побачимо.

Олександра Дорожовець

  Старий будинок – це неодмінно таємниця, іноді навіть містична…

 Але ті таємниці й та містика, з якою зіткнулася дванадцятирічна Софійка у старому будинку на Тихій вулиці, перевершать усі ваші сподівання! Навдивовижу світла і зворушлива історія про те, яким насправді важливим у нашому житті є все, створене з добром і любов’ю, у що вкладена часточка душі.
  Дебютна повість Олександри Дорожовець «Старий будинок» – переможець конкурсу «Напишіть про мене книжку!», оголошеного видавництвом «Фонтан казок» улітку 2015 року з метою простимулювати українських письменників до творення книжок, у яких ключовим є образ сучасної дитини.

 Дорожовець , Олександра

Старий будинок : повість : [для дітей серед. шк. віку] / О. Дорожовець ; [гол. ред. І. Андрусяк]; худож. Н. Дойчева-Бут. - Київ : Фонтан казок, 2015. - 192 с. : іл.

 

bottom of page