Василь Карп’юк

  Народився 1988 р. у гуцульському селі Брустури Косівського району.

 Автор збірки вибраних творів «Мотлох», поетичної книги «BRUSTURY» та низки публікацій у періодиці («Київська Русь», «Буковинський журнал», «Українська літературна газета» та ін.), лауреат всіляких літературних премій («Смолоскип», «Гранослов», ім. О. Гончара та ін.).

  Учасник низки мистецьких заходів («Фортмісія», «Потяг до Яремче», Літературний фестиваль у рамках «Форуму видавців» та ін.), організатор мистецького фестивалю ім. Т. Мельничука, ініціатор створення мистецького угрупування «Люди з вагітними головами», автор культурно-мистецьких програм на Івано-франківському обласному радіо, учасник музично-літературного проекту «Оркестр Бобовата».

  Дитина незмінно відкрита до світу і сприймає його у всій красі - неупереджено. А таке сприйняття і є поезією, яка випливає зі звуків і ліній, поєднаних в образи.

  У цій книжці відомий поет Василь Карп'юк і юна художниця Христина Стринадюк, обоє уродженці казкової Гуцульщини, розмовляють саме такими образами - природними, справжніми, вільними від умовностей і упереджень. Разом з Івасиком, Ісусиком і Марічкою можна помандрувати казковими світами - переконатися, що "за руку з черепахою добре йти...".

Карп’юк, Василь Іванович

За руку з черепахою : [вірші : для дітей дошк. віку] / В. І. Карп’юк; худож. Х. Стринадюк. - Київ : Фонтан казок, 2014. - 24 с. : іл.