У це важко повірити, але в античні часи читали тільки вголос - інших варіантів тоді не існувало. Сьогодні історики вважають, що читання вголос було не тільки даниною культурних традицій, а й допомагало краще вникати в сенс - адже в ті часи не було загальноприйнятих знаків пунктуації та навіть поділу слів. До цього можна додати, що поезія і художнє слово взагалі принципово вплинуло насамперед на слух - звідси така увага древніх до ритму і стилю як поетичної, так і прозової мови.

    Не секрет, що читання вголос - одне з кращих вправ для розвитку мови. Воно також дозволяє навчитися легко і точно виражати свої думки, сприяє збільшенню словникового запасу, поліпшенню інтонації і емоційного забарвлення.

    Наша віртуальна виставка пропонує вам ресурси, де зібрано безліч гарних аудіокниг зарубіжної літератури, які ви можете обрати і з насолодою послухати.

     Аудіокнига – не найпопулярніший у читачів формат – а шкода. Вони підійдуть тим, кому катастрофічно не вистачає часу на читання: їх можна слухати в транспорті, під час тренувань і займаючись домашніми справами. Сподобаються вони і тим, кому страшно братися за читання важких томів: час за аудіокнигою пролітає непомітно.

Тож приємного вам прослуховування!